Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Hakkımızda

Mimari çözüm ortağınız;

Akay Mimarlık ;  

Yaşam alanları tasarlayan ve bu tasarıyı geniş kitlelere tanıtan organizasyonlara imza atan bir firmadır.Dev markaların hedefledikleri yolu en doğru rotaya çevirip emin adımlarla sektöre rehberlik eden Akay Mimarlık, faaliyetlerini iç mimari alanı ve çeşitli organizasyonlarla (fuar, tanıtım, kongre vb.) hem ulusal hem de uluslararası platformda gerçekleştiriyor ve müşterilerine profesyonel çözüm ortaklığı sunuyor. Bunun yanı sıra sektörün ihtiyaçlarını doğru analiz edip yenilikleri takip ediyor ve iş ortaklarının başarı odaklı merceği oluyor.

                            Akay Mimarlık tanıtım alanında fonksiyonel, estetik ve yenilikçi yaklaşımı ile temsil ettiği markanın hedeflerini büyütüyor, ona global tanınırlık imkanı yaratıyor. Böylece markaların ulaşmak istediği hedef, kitlenin beklentileri ile evrensel çizgilere ulaşıyor.

                            Tamamı alanında tecrübeli ve uzman ekibi ile faaliyet gösteren Akay Mimarlık; sahip olduğu vizyon, üstlendiği misyon ve büyük hedefleri göz önüne alındığında, kazandığı güveni sahip olduğu markanın adıyla özdeş kılmayı amaç edinip bunu kulvarının ötesinde işler başarmak için kullanıyor ve edindiği her tecrübeyi dünya standartları ile karşılaştırıyor. Kuruluşunda hedeflediği başarı rotası, adından söz ettiren projelerle hız kesmeden ilerliyor ve gerçekleştirilen her proje, kulvarının çok üstünde payeler alıyor.
                            Çünkü Akay Mimarlık, yaratıcı fikirlerini hayalllerinin ötesinde vizyonunun üzerine inşaa ediyor.


Varlık imzanızı atmak , vizyon sahibi insanlar ile mümkündür...

Müşterİ Görüşlerİ

İletişime Geç